Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis
Šiuo metu standartinių gaminių gamybos terminas yra 2-3 d.d.

Rinkiniai


 Waterman Allure rinkinys firminėje dovanų dėžutėje. Graviravimas įskaičiuotas.Plunksnakotis ir rašiklis Waterman.Žalvario korpusas padengtas aukštos kokybės juodu laku.Chromuotos apdailos detalės.Waterman dovanų dėžutėje.Rašiklis su paspaudžiamu mechanizmu.Rašalas mėlynas.Kokybiška, tvari ir p..
49,99€
Be PVM:41,31€
Į krepšelį
WATERMAN ALLURE rinkinys firminėje dovanų dėžutėje. Graviravimas įskaičiuotas.Plunksnakotis ir rašiklis Waterman.Žalvario korpusasPadengtas aukštos kokybės juodu lakuChromuotomis apdailos detalėmis.Waterman dovanų dėžutėje.Rašalas mėlynas.Kokybiška, tvari ir praktiška dovana Jūsų progoms...
46,99€
Be PVM:38,84€
Į krepšelį
A5 formato bloknotas, 120 puslapių. Pagamintas iš perdirbto popieriaus. Jūsų reklamą galima atspausdinti ar išgraviruoti ant viršelio. Mėlyna šerdele tušinukas, pagamintas iš perdirbto popieriaus. Viskas supakuota į plastikinį maišelį...
2,99€
Be PVM:2,47€
Į krepšelį
Allure Pen juodas Waterman tušinukas firminėje dovanų dėžutėje. Graviravimas įskaičiuotasWaterman dovanų dėžutėje.Nerūdijantis plienas.Žalvario korpusas padengtas juodu laku.Chromo apdaila.Rašalas mėlynas.*Maketą graviravimui deriname el. paštu..
30,90€
Be PVM:25,54€
Į krepšelį
Allure Pen raudonas Waterman tušinukas firminėje dovanų dėžutėje. Graviravimas įskaičiuotasWaterman dovanų dėžutėje.Nerūdijantis plienas.Žalvario korpusas padengtas juodu laku.Chromo apdaila.Rašalas mėlynas.*Maketą graviravimui deriname el. paštu..
29,99€
Be PVM:24,79€
Į krepšelį
Mark Twain rašymo rinkinys prabangioje dovanų dėžutėje.Mėlynos spalvos rašiklis su pasukimo mechanizmu ir plunksnakotis.Aukščiausios kokybės detalės užtikrina Mark Twain kokybę ir žinomą visame pasaulyje. Mėlynos spalvos šerdelė.Jūsų pageidaujamas tekstas ar logotipas bus išgraviruotas NEMOKAM..
25,99€
Be PVM:21,48€
Į krepšelį
Mark Twain aukštos kokybės rašymo rinkinys. Mėlynos spalvos rašiklis ir rutulinis gelinis rašiklis dovanų dėžutėje.Aukščiausios kokybės detalės užtikrina Mark Twain kokybę ir žinomą visame pasaulyje. Mėlynos spalvos šerdelė. Įpakuotas juodoje dėžutėje.Jūsų pageidaujamas tekstas ar logotipas bu..
29,99€
Be PVM:24,79€
Į krepšelį
Medinis dėklas. Raudonmedžio parkeris ir rašiklis su pasukamuoju mechanizmu.Išgraviruosime ant dėklo arba abiejų rašiklių.Maketą suderinsime elektroniniu paštu.Informacija apie prekęMedžiaga: medisMatmenys: 170 x 58 x 24 mm...
13,99€
Be PVM:11,56€
Į krepšelį
Plunksnakotis Waterman. Žalvario korpusas padengtas šviesiai mėlynu laku su chromuotomis apdailos detalėmis.Waterman dovanų dėžutėje.   Rašalas mėlynas...
28,00€
Be PVM:23,14€
Išparduota!
Matmenys 18,3 x 6 x 2,6 cm..
14,48€
Be PVM:11,97€
Išparduota!
Rašymo rinkinys ARIZONAIšskirtinio dizaino aukso detalėmis dekoruoti rašikliai taps nepakeičiamu palydovu ir puikia dovana kuri tiks bet kokia proga. Tai viena populiariausių ir unikaliausių dovanų idėjų.Į rinkinį įeina:juoda barchatine dėžute.vienas gelinis juodas rašikliskitas mėlynas rašiklispade..
16,99€
Be PVM:14,04€
Į krepšelį
Tušinis ir gelinis rašiklis dirbtinės odos dėkle. ..
10,55€
Be PVM:8,72€