Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis

PARKER rašikliai

Parker rašikliai - prabangios rašymo priemonės pasižyminčios elegantišku ir subtiliu dizainu. Unikalus stilius ir novatoriškumas, tai Parker prekinis ženklas, kuris žengia į 130 - uosius gyvavimo metus.


 Plunksnakotis Parker IM White CT. Su graviravimuŽalvario korpuso plunksnakotis, padengtas aukštos kokybės laku ir chromuotais sidabro apdailos žiedaisNerūdijančio plieno plunksnaNaudojamos Parker gamintojo kapsulėsSupakuotas į originalią Parker dėžutęMėlynos spalvos rašalasParker atkartoja pal..
54,99€
Be PVM:45,45€
Į krepšelį
Parker rašiklis URBAN STEEL. Su graviravimuParker rašiklis URBAN. Grįžo atnaujinto dizaino!Ergonomiškai išlenktas korpusasNerūdijančio plieno korpusas, bei apdailos detalėsPARKER rašiklio šerdelėSupakuotas į originalią Parker dėžutęMėlynos spalvos rašalasParker atkartoja palikimą, kiekviena detalė y..
40,98€
Be PVM:33,87€
Išparduota!
Plunksnakotis PARKER FP IM GT su dėklu firminėje dovanų dėžutėje. Graviravimas įskaičiuotas.PARKER plunksnakotis su rudos odos dėklu.Žalvario korpusas padengtas juodu laku.Metalinė paėmimo zona, bei apdailos detalės.PARKER firmos dovanų dėžutėje.Rašalas mėlynas...
48,99€
Be PVM:40,49€
Išparduota!
Plunksnakotis PARKER IM FP Black GTPadengtas aukštos kokybės laku.Metalo korpusas. Aukso spalvos apdailos detalėmis.PARKER firmos dovanų dėžutėje.Rašalas mėlynas...
34,75€
Be PVM:28,72€
Išparduota!
Plunksnakotis PARKER IM su graviravimuPARKER IM padengtas aukštos kokybės laku.  Metalo korpusas su chromo apdailos detalėmis. PARKER firmos dovanų dėžutėje. Rašalas mėlynas.Medžiaga: metalasSpalva: juoda   Jūsų pageidaujamas tekstas ar logotipas bus išgraviruotas NEMOKAMAI..
36,00€
Be PVM:29,75€
Išparduota!
Plunksnakotis Parker IM White CT su dėklu firminėje dovanų dėžutėje. Su graviravimu.Profesionalus ir patikimas PARKER plunksnakotis.Žalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės laku.Naudojamos Parker gamintojo kapsulės arba pritraukimo mechanizmas.Dėklas ir originali Parker dovanų dėžutė.Chromo apda..
59,99€ 68,00€
Be PVM:49,58€
Išparduota!
Parker IM rutulinis rašiklis. Modernus dizainas suderintas su klasikiniu ir šiuolaikiniu stiliumi. Aukščiausios kokybės detalės ir inžineriniai gamybos sprendimai užtikrina Parker kokybę ir žinomą visame pasaulyje. Pagaminta iš metalo. Jūsų pageidaujamas tekstas ar logotipas bus ..
34,99€
Be PVM:28,92€
Išparduota!
Parker IM rutulinis rašiklis. Modernus dizainas suderintas su klasikiniu ir šiuolaikiniu stiliumi. Aukščiausios kokybės detalės ir inžineriniai gamybos sprendimai užtikrina Parker kokybę ir žinomą visame pasaulyje. Pagaminta iš metalo. Jūsų pageidaujamas tekstas ar logotipas bus ..
34,78€
Be PVM:28,74€
Išparduota!
Rašiklis Parker Urban Muted Black CT. Su graviravimuŽalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės juodu laku su nerūdijančio plieno nulieta laikymo zona. Chromo apdailos detalės.PARKER rašiklio šerdelėŽalvario korpuso rašiklis, padengtas aukštos kokybės laku ir chromuotais sidabro apdailos žiedais, m..
39,00€
Be PVM:32,23€
Į krepšelį
Rašiklis Parker Urban Muted Black GT su odiniu dėklu. Supakuotas į originalę Parker dovanų dėžutę Žalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės juodu laku su nerūdijančio plieno nulieta laikymo zona. Aukso apdailos detalės. Nerūdijančio plieno  plunksna.Naudojamos Parker gamintojo kapsulės arba ..
64,99€
Be PVM:53,71€
Išparduota!
Tušinukas PARKER IM BLACK & GOLD. Graviravimas įskaičiuotasŠiuolaikinio dizaino rašiklis pasižymi nesenstančia apdaila, kurioje dera klasikinis ir modernus stiliai.Žalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės juodu laku. Aukso spalvos apdailos detalės. PARKER firmos dovanų dėžutėje.   Ra..
34,99€
Be PVM:28,92€
Išparduota!
Tušinukas PARKER IM BLACK & SILVER. Graviravimas įskaičiuotasŠiuolaikinio dizaino rašiklis pasižymi nesenstančia apdaila, kurioje dera klasikinis ir modernus stiliai.Žalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės juodu laku. Aukso spalvos apdailos detalės. PARKER firmos dovanų dėžutėje.   ..
34,99€
Be PVM:28,92€
Išparduota!
Tušinukas Parker Jotter XL Monochrome Gold su odiniu dėklu. Supakuotas originalioje Parker dėžutėje. Šiuolaikiško dizaino korpusas padengtas vientisa aukso spalva. Aukso spalvos apdailos detalėmis. Rašalas mėlynas...
39,00€
Be PVM:32,23€
Išparduota!
Tušinukas Parker Jotter XL Monochrome Pink Gold su odiniu dėklu. Supakuotas originalioje Parker dėžutėje. Šiuolaikiško dizaino korpusas padengtas vientisa rožine aukso spalva. Rožinės aukso spalvos apdailos detalės. Rašalas mėlynas...
42,00€
Be PVM:34,71€
Išparduota!
Plunksnakotis Parker IM Black CT. Su graviravimuŽalvario korpuso plunksnakotis, padengtas aukštos kokybės laku ir chromuoto sidabro žiedų apdailaNerūdijančio plieno plunksnaNaudojamos Parker gamintojo kapsulėsSupakuotas į originalią Parker dėžutęMėlynos spalvos rašalasParker atkartoja palikimą, kiek..
54,99€
Be PVM:45,45€
Į krepšelį
Plunksnakotis PARKER IM BLACK GT. Su graviravimuŽalvario korpuso plunksnakotis, padengtas aukštos kokybės laku ir aukso apdailaNerūdijančio plieno plunksnaNaudojamos Parker gamintojo kapsulėsSupakuota Parker dovanų dėžutėjeMėlynos spalvos rašalasParker atkartoja palikimą, kiekviena detalė yra patobu..
60,99€
Be PVM:50,41€
Į krepšelį
Plunksnakotis Parker IM URBAN Black CT. Su graviravimuIšskirtinio dizaino, nerūdijančio plieno plunksnaŽalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės matiniu juodu laku ir ir chromuota sidabro apdailaNaudojamos Parker gamintojo kapsulėsRašalas mėlynasSupakuotas į originalią Parker dėžutęParker atkarto..
74,99€
Be PVM:61,98€
Į krepšelį
Plunksnakotis Parker IM Urban Black GT. Su graviravimuIšskirtinio dizaino, nerūdijančio plieno plunksnaŽalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės matiniu juodu laku ir aukso apdailaNaudojamos Parker gamintojo kapsulėsRašalas mėlynasSupakuotas į originalią Parker dėžutęParker atkartoja palikimą, ki..
74,99€
Be PVM:61,98€
Į krepšelį
Rašiklis PARKER IM BLACK CT. Su graviravimuStilingas ir profesionalus PARKER rašiklis. Žalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės juodu laku ir  chromo apdailos detalėmisPARKER rašiklio šerdelėSupakuotas į originalią Parker dėžutęMėlynos spalvos rašalasParker atkartoja palikimą, kiekviena det..
34,99€
Be PVM:28,92€
Išparduota!
Rašiklis PARKER IM BLACK GT. Su graviravimuStilingas ir profesionalus PARKER rašiklis. Žalvario korpusas, padengtas aukštos kokybės juodu laku ir aukso apdailaPARKER rašiklio šerdelėSupakuotas į originalią Parker dėžutęMėlynos spalvos rašalasParker atkartoja palikimą, kiekviena detalė yra patobulint..
34,99€
Be PVM:28,92€
Į krepšelį
Rašiklis PARKER URBAN TWIST BLACK CT. Su graviravimuParker rašiklis URBAN. Grįžo atnaujinto dizaino!Ergonomiškai išlenktas žalvario korpusas, padengtas matiniu juodu lakuChromuotomis nerūdijančio plieno apdailos detalėsPARKER rašiklio šerdelėSupakuotas į originalią Parker dėžutęMėlynos spalvos rašal..
40,99€
Be PVM:33,88€
Į krepšelį
Rašiklis PARKER URBAN TWIST black GT. Su graviravimuParker rašiklis URBAN. Grįžo atnaujinto dizaino!Ergonomiškai išlenktas žalvario korpusas padengtas matiniu juodu laku Auksuotos nerūdijančio plieno apdailos detalėsPARKER rašiklio šerdelėSupakuotas į originalią Parker dėžutęMėlynos spalvos rašalasP..
40,99€
Be PVM:33,88€
Į krepšelį