Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis
Šiuo metu standartinių gaminių gamybos terminas yra 3-4 d.d.

MOKYTOJAMS


Keramikinis puodelis " MANO MOKYTOJAI"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik originalus, bet ..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis "GERIAUSIA  MOKYTOJA"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik origina..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis "GERIAUSIAI  MOKYTOJAI"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik origi..
6,99€
Be PVM:5,78€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis "MOKYTOJAI"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik originalus, bet ir išs..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Automobilinis kvapas - pakabukas "GERIAUSIA MOKYTOJA"Nustebink mokytoją viena iš populiariausių ir įdomiausių dovanų idėjų! Kvepiantis automobilio pakabukas ne tik džiugins mokytojo (-os) akis, bet ir skleis labai malonų Jūsų pasirinktą aromatą.Ši dovana pradžiugins net pačius išrankiausius.Automobi..
11,99€
Be PVM:9,91€
Į krepšelį
Automobilinis kvapas - pakabukas "GERIAUSIAI MOKYTOJAI"Nustebink mokytoją viena iš populiariausių ir įdomiausių dovanų idėjų! Kvepiantis automobilio pakabukas ne tik džiugins mokytojo (-os) akis, bet ir skleis labai malonų Jūsų pasirinktą aromatą.Ši dovana pradžiugins net pačius išrankiausius.Automo..
11,99€
Be PVM:9,91€
Į krepšelį
Komplektas "Žydinčios gėlės" susikurk patsSusikurkite norimus užrašus ant gėlių, o mes jas pagaminsime!"Žydinčių gėlių" puokštė išskirtinė dekoracija kuri puošia ir džiugina savo unikalumu. Ypatinga dovana sau ir brangiems žmonėms.Į komplektą įeina 3 gėlės, supakuota dėžutėjeGėlių aukštis 34,5 cmLau..
24,99€
Be PVM:20,65€
Į krepšelį
Vardinis mokytojo antspaudas.Diametras - 40 mm...
21,99€
Be PVM:18,17€
Į krepšelį
Plunksnakotis Parker Burgundy "Mokytojai" Plunksnakotis Parker Burgundy "Mokytojai"
Naujiena
Plunksnakotis Parker Burgundy "Mokytojai"Parker Burgundy turintis daugiau nei šimtmetį meistriškumo ir patirties. Neprilygstama elegancija, profesionalumas ir funkcionalumas. Nerūdijančio plieno korpusas padengtas aukštos kokybės danga, atsparia dilimui ir korozijaiNerūdijančio plieno plunksnaB..
85,99€
Be PVM:71,07€
Į krepšelį
Plunksnakotis Parker champagne "Mokytojai" Plunksnakotis Parker champagne "Mokytojai"
Naujiena
Plunksnakotis Parker champagne "Mokytojai"Parker Champagne turintis daugiau nei šimtmetį meistriškumo ir patirties. Neprilygstama elegancija, profesionalumas ir funkcionalumas. Nerūdijančio plieno korpusas padengtas aukštos kokybės danga, atsparia dilimui ir korozijaiNerūdijančio plieno plunksn..
85,99€
Be PVM:71,07€
Į krepšelį
Rafinuotas Plunksnakotis Parker "Mokytojai" premium dėžutėje Rafinuotas Plunksnakotis Parker "Mokytojai" premium dėžutėje
Naujiena
Rafinuotas Plunksnakotis Parker "Mokytojai" premium dėžutėje Parker IM Sonnet Lacquer GT  - neprilygstamo rafinuotumo, meistriškumo išraiška ir nesibaigiančios elegancijos simbolis. Nepriekaištinga dovana mylimiausiam mokytojui. Kiekviena detalė sumaniai apgalvota, kad rašymo akimirko..
125,99€
Be PVM:104,12€
Į krepšelį
Graviruotas termo puodelis dviguba sienele su saugiu užrakinimu, kuris neleis dangteliui atsidaryti ir išsilieti gėrimui. Idealiai tinka ilgoms kelionėms, nes išlaiko temperatūrą ilgiau nei 13 valandų.  Puodelio vidus pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.Graviruojamą vardą įrašykit..
24,25€
Be PVM:20,04€
Į krepšelį
Tušinukas su stoveliu "SU MOKYTOJŲ DIENA!"Originali dovana mokytojui - graviruotas tušinukas su patogiu mediniu stoveliu. Ši dovana ne tik nudžiugins Jūsų mokytoją, bet ir ras savo vietą ant mokytojo stalo, bus išskirtinė ir praktiška dovana.Tušinukas yra vienas iš populiariausių metalinių tuši..
5,00€
Be PVM:4,13€
Į krepšelį
Tušinukas su stoveliu "SU MOKYTOJŲ DIENA"Originali dovana mokytojui - graviruotas tušinukas su patogiu mediniu stoveliu. Ši dovana ne tik nudžiugins Jūsų mokytoją, bet ir ras savo vietą ant mokytojo stalo, bus išskirtinė ir praktiška dovana.Tušinukas yra vienas iš populiariausių metalinių tušin..
5,00€
Be PVM:4,13€
Į krepšelį
Vaza "Geriausiai mokytojai" Vaza "Geriausiai mokytojai"
Naujiena
Vaza "Geriausiai mokytojai"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Atspausdinti žodžiai išreikš padėką ir vaza išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 20x9x9 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje..
22,00€
Be PVM:18,18€
Į krepšelį
Vaza "Mano geriausiai mokytojai" Vaza "Mano geriausiai mokytojai"
Naujiena
Vaza "Mano geriausiai mokytojai"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Ant vazos atspausdintos eilės išreikš padėką ir išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 15x12x7,5 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje* Tekstą ant vazos galime persona..
22,00€
Be PVM:18,18€
Į krepšelį
Vaza "Mokytojai" Vaza "Mokytojai"
Naujiena
Vaza "Mokytojai"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Ant vazos atspausdintos eilės išreikš padėką ir išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 20x9x9 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje* Tekstą ant vazos galime personalizuoti pagal Jūsų ..
22,00€
Be PVM:18,18€
Vaza mokytojai "Aguonos" Vaza mokytojai "Aguonos"
Naujiena
Vaza mokytojai "Aguonos"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Ant vazos atspausdintos eilės išreikš padėką ir išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 20x9x9 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje* Tekstą ant vazos galime personalizuoti pag..
22,00€
Be PVM:18,18€
Į krepšelį
Vaza mokytojai "Geriausia mokytoja" Vaza mokytojai "Geriausia mokytoja"
Naujiena
Vaza mokytojai "Geriausia mokytoja"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Atspausdinti žodžiai išreikš padėką ir vaza išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 20x9x9 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje..
22,00€
Be PVM:18,18€
Į krepšelį
Vaza mokytojai "Gražiausi žiedai" Vaza mokytojai "Gražiausi žiedai"
Naujiena
Vaza mokytojai "Violetiniai žiedai"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Ant vazos atspausdintos eilės išreikš padėką ir išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 20x9x9 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje* Tekstą ant vazos galime persona..
22,00€
Be PVM:18,18€
Į krepšelį
Vaza mokytojai "Rožiniai žiedai" Vaza mokytojai "Rožiniai žiedai"
Naujiena
Vaza mokytojai "Rožiniai žiedai"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Ant vazos atspausdintos eilės išreikš padėką ir išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 20x9x9 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje* Tekstą ant vazos galime personaliz..
22,00€
Be PVM:18,18€
Į krepšelį
Vaza mokytojai "Sparnai" Vaza mokytojai "Sparnai"
Naujiena
Vaza mokytojai "Sparnai"Vaza skirta mokytojai - išskirtinė ir praktiška dovana, kuri ras vietą kiekvienos mokytojos namuose. Ant vazos atspausdintos eilės išreikš padėką ir išliks kaip atsiminimo dovana.Išmatavimai: 15x12x7,5 cmVaza stiklinėSupakuota dėžutėje* Tekstą ant vazos galime personalizuoti ..
22,00€
Be PVM:18,18€
Į krepšelį