Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Krepšelis

Prekių pristatymas ir grąžinimas


Prekes pristatome Lietuvoje ir ES šalyse:

  • Į artimiausią LPexpress/Omniva terminalą pagal Jūsų adresą;
  • DPD kurjerį. Pristatymo  vieta – Jūsų nurodytas adresas;
  • Prekes atsiimate patys iš mūsų buveinės. Prieš atvykstant, turite sulaukti pranešimo apie paruoštas Jums prekes SMS žinute ar el.paštu.
Yra galimybė prekes pristatyti į kitas šalis. Dėl siuntimo išlaidų tariamasi atskirai telefonu +370 686 48350  arba el.paštu info@lasegra.lt


Prekių pristatymo taisyklės:

  • Pardavėjas išsiunčia prekes tik gavęs apmokėjimą už užsakytas prekes ir už pristatymo išlaidas.
  • Jeigu Pirkėjui pristatoma prekė pažeistoje pakuotėje, Pirkėjas turite teisę nepriimti jos iš kurjerio. Tokiu atveju prekė bus grąžinta į elektroninę parduotuvę, o Pirkėjui pristatyta nauja prekė be papildomų išlaidų. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekių pristatymo dokumente.
  • Pirkėjas savo nuožiūra negali keisti prekių pristatymo adreso kai siunta yra išvežta.  Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama asmeniškai tariantis su kurjeriu ar kita pristatymą teikiančia tarnyba, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą bei turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją už patirtas papildomas išlaidas dėl savavališko kliento pristatymo adreso pakeitimo esant išsiųstai siuntai. (Patirtos išlaidos gali būti padengiamos, išrašant papildomą sąskaitą Pirkėjui, arba  išskaičiuojamos iš grąžinamų prekių sumos.


Prekių grąžinimas:

1. Klientui suteikiama galimybė grąžinti arba pakeisti prekes, jeigu jos nebuvo atidarytos ar personalizuotis.

2. Tokia teise Klientas gali pasinaudoti per 14 dienų nuo užsakymo patvirtinimo momento.

3. Prekių keitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka šiuos reikalavimus:
a) nebuvo naudojamos;
b) nebuvo sugadintos;
c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
d) neprarado prekinės išvaizdos.

4. Prekių keitimas arba grąžinamas atliekamas Klientui užpildžius keitimo/grąžinimo formą ir išsiunčiant ją paštu info@lasegra.lt.
Siuntos pristatymu Pardavėjui Klientas turi pasirūpinti pats, visi siuntos pristatymui reikalingi duomenys yra nurodyti keitimo/grąžinimo formoje.
Pristatymo metu, grąžinamos ar keičiamos prekės sugadinimo rizika tenka Klientui.

5. Jeigu keičiant prekes susidaro toks kainų skirtumas - nauja prekė yra brangesnė už grąžinamą prekę -, Klientas privalo sumokėti UAB "Lasegrai" tokį kainų skirtumą. Tais atvejais, kai keičiant prekes susidaro priešingas kainų skirtumas - nauja prekė yra pigesnė už grąžinamą prekę -, UAB "Lasegra" grąžina Klientui tokį kainų skirtumą.

6. Tais atvejais, kai Lasegra neturi pakeitimui tinkamų prekių, Klientui grąžinama sumokėta suma, įskaitant pristatymo išlaidas. Lasegra neprivalo grąžinti Klientui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl pasirinkto kito, ne Lasegra rekomenduoto, pristatymo būdo.


7. Prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios Taisyklių dalies 3 p. numatytus reikalavimus. Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo grąžinimo patvirtinimo.


8. Tuo atveju, kai pirkėjo įsigyta prekė turi kokybės trūkumų, pirkėjo reikalavimai pardavėjui gali būti pareiškiami per 14 darbo dienų, t. y, pirkėjas turi teisę reikalauti:


nemokamai pakeisti netinkamos kokybės daiktą tinkamos kokybės daiktu;

sumažinti prekės kainą;

vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti už prekę sumokėtą kainą (Civilinio kodekso 6.363 straipsnio 7 dalis).


Norėdami grąžinti prekę, spauskite ant šios nuorodos:
https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/graviruoti-lt