Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis
Šiuo metu standartinių gaminių gamybos terminas yra 2-3 d.d.

MOKYTOJAMS


Keramikinis puodelis "GERIAUSIA  MOKYTOJA"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik origina..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis "GERIAUSIAI  MOKYTOJAI"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik origi..
6,99€
Be PVM:5,78€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis "MANO MOKYTOJAI"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik originalus, bet i..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis "MOKYTOJAI"Padovanokite mokytojui išskirtinę dovaną - skirta tik Jam. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį mokytojas norės naudoti ir vėl - jis ne tik originalus, bet ir išs..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Automobilinis kvapas - pakabukas "GERIAUSIA MOKYTOJA"Nustebink mokytoją viena iš populiariausių ir įdomiausių dovanų idėjų! Kvepiantis automobilio pakabukas ne tik džiugins mokytojo (-os) akis, bet ir skleis labai malonų Jūsų pasirinktą aromatą.Ši dovana pradžiugins net pačius išrankiausius.Automobi..
11,99€
Be PVM:9,91€
Į krepšelį
Automobilinis kvapas - pakabukas "GERIAUSIAI MOKYTOJAI"Nustebink mokytoją viena iš populiariausių ir įdomiausių dovanų idėjų! Kvepiantis automobilio pakabukas ne tik džiugins mokytojo (-os) akis, bet ir skleis labai malonų Jūsų pasirinktą aromatą.Ši dovana pradžiugins net pačius išrankiausius.Automo..
11,99€
Be PVM:9,91€
Į krepšelį
Komplektas "Žydinčios gėlės" susikurk patsSusikurkite norimus užrašus ant gėlių, o mes jas pagaminsime!"Žydinčių gėlių" puokštė išskirtinė dekoracija kuri puošia ir džiugina savo unikalumu. Ypatinga dovana sau ir brangiems žmonėms.Į komplektą įeina 3 gėlės, supakuota dėžutėjeGėlių aukštis 34,5 cmLau..
24,99€
Be PVM:20,65€
Į krepšelį
Vardinis mokytojo antspaudas.Diametras - 40 mm...
21,99€
Be PVM:18,17€
Į krepšelį
Plunksnakotis Parker Burgundy "Mokytojai"Parker Burgundy turintis daugiau nei šimtmetį meistriškumo ir patirties. Neprilygstama elegancija, profesionalumas ir funkcionalumas. Nerūdijančio plieno korpusas padengtas aukštos kokybės danga, atsparia dilimui ir korozijaiNerūdijančio plieno plunksnaB..
85,95€
Be PVM:71,03€
Į krepšelį
Plunksnakotis Parker champagne "Mokytojai"Parker Champagne turintis daugiau nei šimtmetį meistriškumo ir patirties. Neprilygstama elegancija, profesionalumas ir funkcionalumas. Nerūdijančio plieno korpusas padengtas aukštos kokybės danga, atsparia dilimui ir korozijaiNerūdijančio plieno plunksn..
85,95€
Be PVM:71,03€
Į krepšelį
Rafinuotas Plunksnakotis Parker "Mokytojai" premium dėžutėje Parker IM Sonnet Lacquer GT  - neprilygstamo rafinuotumo, meistriškumo išraiška ir nesibaigiančios elegancijos simbolis. Nepriekaištinga dovana mylimiausiam mokytojui. Kiekviena detalė sumaniai apgalvota, kad rašymo akimirko..
195,90€
Be PVM:161,90€
Į krepšelį
Graviruotas termo puodelis dviguba sienele su saugiu užrakinimu, kuris neleis dangteliui atsidaryti ir išsilieti gėrimui. Idealiai tinka ilgoms kelionėms, nes išlaiko temperatūrą ilgiau nei 13 valandų.  Puodelio vidus pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.Graviruojamą vardą įrašykit..
24,25€
Be PVM:20,04€
Į krepšelį