Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis
Šiuo metu standartinių gaminių gamybos terminas yra 2-3 d.d.

RUGSĖJO 1 - OJI

Rugsėjo 1 - osios atributika. Graviruoti, vardiniai rašymo reikmenys, UV spauda ant produktų, ženkliukai, liniuotės ir kt.

Apyrankė "100 - tadienis" Reguliuojamo dirželio apyrankė su tautine simbolika. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana. Ženkliuko ilgis: 3,8 cmŽenkliuko plotis: 3,2 cm S..
1,00€
Be PVM:0,83€
Į krepšelį
Apyrankė "Baigiau 1 klasę"Reguliuojamo dirželio apyrankė. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana.Ženkliuko ilgis: 4 cmŽenkliuko plotis: 5 cmSupakuota plastikinėje pakuotėje* Norint in..
1,20€
Be PVM:0,99€
Į krepšelį
Apyrankė "Baigiau darželį"Reguliuojamo dirželio apyrankė. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana.Ženkliuko ilgis: 4 cmŽenkliuko plotis: 5 cmSupakuota plastikinėje pakuotėje* Norint in..
1,20€
Be PVM:0,99€
Į krepšelį
Apyrankė "Baigiau pradinę mokyklą"Reguliuojamo dirželio apyrankė. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana.Ženkliuko ilgis: 3 cmŽenkliuko plotis: 3,5 cmSupakuota plastikinėje pakuotėje*..
1,20€
Be PVM:0,99€
Į krepšelį
Apyrankė "Boružė"Reguliuojamo dirželio apyrankė su tautine simbolika. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana.Ženkliuko ilgis: 4,1 cmŽenkliuko plotis: 3,3 cmSupakuota plastikinėje paku..
1,20€
Be PVM:0,99€
Apyrankė "Ežiukas"Reguliuojamo dirželio apyrankė. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana.Ženkliuko ilgis: 4 cmŽenkliuko plotis: 3,5 cmSupakuota plastikinėje pakuotėje* Norint individu..
1,20€
Be PVM:0,99€
Apyrankė "Personalizuota"Reguliuojamo dirželio apyrankė. Ženkliuką personalizuosime Jums: pasirenkant dirželio spalvą, išgraviruojant Jūsų logotipą, tekstą, vaizdą ar kitą idėją. Personalizuotos apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruom..
6,90€
Be PVM:5,70€
Į krepšelį
Apyrankė "Varpelis"Reguliuojamo dirželio apyrankė. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana.Ženkliuko ilgis: 4,3 cmŽenkliuko plotis: 3,5 cmSupakuota plastikinėje pakuotėje* Norint indiv..
1,20€
Be PVM:0,99€
Apyrankė "Baltų simbolis"Reguliuojamo dirželio apyrankė. Apyrankės kaip dovana tinka darželiams, mokykloms, mokinių šimtadieniams, įmonėms, įvairiausioms bendruomeninėms veikloms kaip simbolinė ir atminimo dovana.Ženkliuko ilgis: 4 cmŽenkliuko plotis: 4 cmSupakuota plastikinėje pakuotėje* Norint ind..
1,20€
Be PVM:0,99€
Į krepšelį
Gertuvė vandeniui "Kosmonautas"Vardinė gertuvė vaikams  su karabinu. Ant kamščio esantis karabinas ypač patogus naudojant gertuvę. Puikus pasirinkimas neštis vaikams į mokyklą ar sportą. Ant gertuvės, vienoje pusėje išgraviruotas kosmonautas, o kitoje pusėje išgraviruosime Jums reikiamą vardą.P..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Gertuvė vandeniui "Raketa"Vardinė gertuvė vaikams  su karabinu. Ant kamščio esantis karabinas ypač patogus naudojant gertuvę. Puikus pasirinkimas neštis vaikams į mokyklą ar sportą. Ant gertuvės, vienoje pusėje išgraviruota raketa, o kitoje pusėje išgraviruosime Jums reikiamą vardą.Pasirinkite ..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Gertuvė vandeniui "Varliukas"Vardinė gertuvė vaikams  su karabinu. Ant kamščio esantis karabinas ypač patogus naudojant gertuvę. Puikus pasirinkimas neštis vaikams į mokyklą ar sportą. Ant gertuvės, vienoje pusėje išgraviruotas varliukas, o kitoje pusėje išgraviruosime Jums reikiamą vardą.Pasir..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį