Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis

Automobilių numerių rėmeliai

Personalizuoti, kokybiški ir ilgaamžiai automobilių numerių rėmeliai. Tekstas, logotipas ar reklama ant rėmelio - tai originalus  būdas išsiskirti iš minios ir pabrėžti savo unikalumą. 

Automobilio numerio rėmelis WURTH Automobilio numerio rėmelis WURTH
Naujiena
Automobilio numerio rėmelis WURTHAutomobilio numerio rėmelis su Jūsų tekstu, logotipu ar reklama. Užrašas iš plėvelės, kuri pritaikyta lauko sąlygoms. Klijuojamas ant numerio fiksavimo juostelės.Susikurkite užrašą Galima rinktis užrašo spalvąKokybiškas ir ilgaamžisDėl skylių schemų, tinka visom..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpais Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpais
Naujiena
Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpaisAutomobilio numerio rėmelis su Jūsų tekstu, logotipu ar reklama. Užrašas iš plėvelės, kuri pritaikyta lauko sąlygoms. Klijuojamas ant numerio fiksavimo juostelės.Susikurkite užrašą Galima rinktis užrašo spalvą (norimą spalvą parašyti lauke..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpais ir užrašu Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpais ir užrašu
Naujiena
Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpais ir užrašuAutomobilio numerio rėmelis su tekstu. Užrašas iš plėvelės, kuri pritaikyta lauko sąlygoms. Klijuojamas ant numerio fiksavimo juostelės.Pasirinkite užrašąGalima rinktis užrašo spalvą (norimą spalvą parašyti laukelyje "Tekstas dekoravi..
8,99€
Be PVM:7,43€
Į krepšelį
Automobilio numerio rėmelis WURTH su užrašu Automobilio numerio rėmelis WURTH su užrašu
Naujiena
Automobilio numerio rėmelis WURTH su užrašuAutomobilio numerio rėmelis su tekstu. Užrašas iš plėvelės, kuri pritaikyta lauko sąlygoms. Klijuojamas ant numerio fiksavimo juostelės.Pasirinkite užrašąGalima rinktis užrašo spalvą (norimą spalvą parašyti laukelyje "Tekstas dekoravimui")Kokybiškas ir ilga..
8,99€
Be PVM:7,43€
Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)
Filtruoti