Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis
Šiuo metu standartinių gaminių gamybos terminas yra 2-3 d.d.

Automobilių numerių rėmeliai

Personalizuoti, kokybiški ir ilgaamžiai automobilių numerių rėmeliai. Tekstas, logotipas ar reklama ant rėmelio - tai originalus  būdas išsiskirti iš minios ir pabrėžti savo unikalumą. 

Automobilio numerio rėmelis su užrašuAutomobilio numerio rėmelis su Jūsų tekstu, logotipu ar reklama, kuri bus atspausdinta. Spauda spausdinama ant numerio fiksavimo juostelės.Dėl skylių schemų, tinka visoms transporto priemonėms * Maketą deriname el. paštu...
6,00€
Be PVM:4,96€
Į krepšelį
Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpaisAutomobilio numerio rėmelis su Jūsų tekstu, logotipu ar reklama. Užrašas iš plėvelės, kuri pritaikyta lauko sąlygoms. Klijuojamas ant numerio fiksavimo juostelės.Susikurkite užrašą Galima rinktis užrašo spalvą (norimą spalvą parašyti lauke..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Automobilio numerio rėmelis WURTH su guminiais intarpais ir užrašuAutomobilio numerio rėmelis su tekstu. Užrašas iš plėvelės, kuri pritaikyta lauko sąlygoms. Klijuojamas ant numerio fiksavimo juostelės.Pasirinkite užrašąGalima rinktis užrašo spalvą (norimą spalvą parašyti laukelyje "Tekstas dekoravi..
8,99€
Be PVM:7,43€
Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)
Filtruoti