Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis
Šiuo metu standartinių gaminių gamybos terminas yra 2-3 d.d.

Keramikiniai puodeliai

Įvairūs keramikiniai puodeliai skirti spaudai.
Keramikinis puodelis  MĖLYNAI SIDABRINIS SU BLIZGUČIAIS IR SMULKIA FAKTŪRAPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį pu..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis AUKSINIS-VEIDRODINISPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis ne..
9,99€
Be PVM:8,26€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis BALTASPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis ne tik originalu..
6,99€
Be PVM:5,78€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis BALTAS Padovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis ne tik ori..
6,99€
Be PVM:5,78€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis GLITER auksinisPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis ne tik ..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis GLITER sidabrinisPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis ne ti..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis MAGIŠKAS JUODASPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis ne tik ..
9,50€
Be PVM:7,85€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis MAGIŠKAS TURKIO Padovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis n..
9,50€
Be PVM:7,85€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis METALLIC mėlynasPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį norėsite naudoti ir vėl - jis ne tik..
9,50€
Be PVM:7,85€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis ROŽINIAI MĖLYNAS SU BLIZGUČIAIS IR SMULKIA FAKTŪRAPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Šį puodelį no..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis su geltonu vidumiPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Skersmuo: 8,2 cmAukštis: 9,5 cmTalpa: 330 mlOr..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis su kaštoniniu vidumiPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Skersmuo: 8,2 cmAukštis: 9,5 cmTalpa: 330 m..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį
Keramikinis puodelis su mėlynu vidumiPadovanokite išskirtinę dovaną - skirtą, bet kokiai progai. Lai kiekvienas rytas ar popietė - tampa ypatingi su išskirtiniu puodeliu. Akimirka sau su karštu gėrimu įkvėps naujas mintis ir idėjas puikiai dienai. Skersmuo: 8,2 cmAukštis: 9,5 cmTalpa: 330 mlOri..
7,99€
Be PVM:6,60€
Į krepšelį