Prekių spalva (atspalvis) gali skirtis nuo matomų nuotraukose dėl Jūsų kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.


Meilės spyna su graviravimu

Prieinamumas:
Užsakoma prekė (susisieksime)
Prekės kodas:
PBD-33-60
Kaina
13.00 12.00
Be mokesčių: 9.92€

Jūs sutaupėte 1.00€


Arba užsisakykite telefonu +370 678 75705
Jei pasirinktos prekės prieinamumas yra “Užsakoma prekė”, prekę galima užsakyti ir pristatyti per 1-3 savaites. Dėl užsakymo ir apmokėjimo sąlygų susisieksime Jūsų nurodytais kontaktais.


Gamybos terminas skaičiuojasi po apmokėjimo.

Meilės spyna yra puiki dovana Jūsų meilei užrakinti. Net neabejojame, kad visame pasaulyje beprotiškai populiari mylinčių ir įsimylėjusių žmonių tradicija kabinti "meilės spynas" įvairiose vietose pavergs ir jūsų širdis. Spyna, kuri surakins dviejų mylinčių žmonių meilę ir draugystę.
Rakinama TIK vieną kartą.

Užrakinkite savo meilę kartu, o simbolinį raktelį išmeskite į jūrą, ežerą ar upę. Vieta, kurioje pakabinsite savo meilės ar draugystės įrodymą, gali būti bet kur: tiltai, stulpai, viadukai prie gražių vietų; o gal meilės spynelė nukeliaus kartu su jumis į romantišką kelionę svetur ir spynelės raktelius išmesite į viduržemio jūrą ar įspūdinguose kalnuose?
Pakabinama spyna yra aukso spalvos ir pagaminta iš metalo. Spynos dydis: 9,6 x 6 cm. Aukštos kokybės metalas ilgą laiką liks nepažeistas vandens ar temperatūros poveikio.
​Meilės spyna - kai žodžių tiesiog nebeužtenka pasakyti kaip myli!

Galimi pasirinkimai

Neseniai žiūrėtos prekės