Prekių spalva (atspalvis) gali skirtis nuo matomų nuotraukose dėl Jūsų kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų. Rankų darbo gaminiai gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų nuotraukų.

Meilės spyna su graviruotais vardais. Nr.6

Prieinamumas:
Turime
Prekės kodas:
PBD-33-60-6
Kaina
17.99
Be mokesčių: 14.87€

Spyną išgraviruosime su Jūsų vardais ir data pagal maketą paveikslėlyje.

Meilės spyna yra puiki dovana Jūsų meilei užrakinti. Net neabejojame, kad visame pasaulyje beprotiškai populiari mylinčių ir įsimylėjusių žmonių tradicija kabinti "meilės spynas" įvairiose vietose pavergs ir jūsų širdis. Spyna, kuri surakins dviejų mylinčių žmonių meilę ir draugystę.
Rakinama TIK vieną kartą.

Užrakinkite savo meilę kartu, o simbolinį raktelį išmeskite į jūrą, ežerą ar upę. Vieta, kurioje pakabinsite savo meilės ar draugystės įrodymą, gali būti bet kur: tiltai, stulpai, viadukai prie gražių vietų; o gal meilės spynelė nukeliaus kartu su jumis į romantišką kelionę svetur ir spynelės raktelius išmesite į viduržemio jūrą ar įspūdinguose kalnuose?
Pakabinama spyna yra aukso spalvos ir pagaminta iš metalo. Spynos dydis: 9,6 x 6 cm. Aukštos kokybės metalas ilgą laiką liks nepažeistas vandens ar temperatūros poveikio.
​Meilės spyna - kai žodžių tiesiog nebeužtenka pasakyti kaip myli!

Galimi pasirinkimai


Atsakysime į Jūsų klausimus, telefonu +370 686 48350 ar rašykite heralda@lasegra.lt

  • Jei pasirinktos prekės prieinamumas - "Turime", užsakymą atliksime iki 5 darbo dienų.
  • Jei pasirinktos prekės prieinamumas - “Užsakoma prekė”, su Jumis susisieksime dėl pristatymo terminų. Užsakymą APMOKĖKITE po mūsų patvirtinimo apie prekės pristatymą.

Gamybos terminas skaičiuojasi po apmokėjimo. Užsakant didesnius kiekius kaina mažėja.