Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Krepšelis

Straipsniai RSS srautas

0 111
Parker rašikliai yra žinomi visame pasaulyje dėl savo nepriekaištingos kokybės, novatoriško dizaino ir turtingos istorijos. Parkeris nuolat stengiasi tobulinti rašymo įrankius, siekdamas suteikti vartotojams nepakartojamą rašymo patirtį.Būdamas 25 metų, George'as Saffordas Parkeris pateikia paraišką..
0 265
Kas yra nerūdijantis plienas?Nerūdijantis plienas yra plieno lydinys, kurio sudėtyje yra mažiausiai 10,5% chromo, o anglies kiekis neviršija 1,2% lydinio kiekio. Chromas, kontaktuodamas su oru, sukuria chromo oksidą – savaime atsinaujinančią metalo paviršiaus plėvelę, kuri apsaugo jį nuo korozijos.N..
Aurimas 0 103
Vėliavos laikiklis yra neatsiejamas vėliavos atributas. Vėliavos koto laikiklis yra būtinas elementas visiems namams ar verslui, norint išdidžiai ir elegantiškai iškelti vieną pagrindinių šalies simbolių – vėliavą. Pasirinkę tinkamą vėliavos laikiklį, galite padidinti savo eksterjero estetinį patrau..
0 134
Tėvo diena: šventė, skirta pagerbti tėčius.Tėvo diena – tai šventė, skirta pagerbti tėvus ir jų indėlį į šeimą bei visuomenę. Šią dieną vaikai ir suaugusieji sveikina savo tėvus, senelius ir kitus tėvišką vaidmenį atliekančius vyrus.Lietuvoje Tėvo diena švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį. 2024 m...
0 516
Ar žinote, kad:Lietuvos valstybinė vėliava prie visų gyvenamųjų namų bei verslo ir kitokių įstaigų privalo būti iškelta tris kartus per metus, valstybės švenčių dienomis:Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną,Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną,Liepos 6-ąją – karaliaus..
0 1330
Gaminame metalinius gatvių pavadinimus, namo numerius, įvairius užrašus.Sukursime Jums individualų maketą.Metalą išpjausime lazeriu.Gaminį smėliuosime, gruntuosime ir nudažysime milteliniu būdu.Užsakymą išsiųsime į bet kurį pasaulio kraštą.Gaminys - paruoštas tvirtinimui su pragręžtomis skylutėmis. ..
0 5223
„Mylėti – reiškia norėti kitam to, ką laikai gėrybe; be to, norėti ne savo labui, o to, kurį myli, ir stengtis pagal išgales suteikti jam tą gėrybę.“  - Aristotelis.Jei žinau, kas yra meilė, tai tik Tavo dėka.Manyje meilė svarbiausia, nes ji būna ištikimiausia.. Būna, kad žmonės tyli, bet širdyje ji..
0 410
Anksčiau ši šventė būdavo švenčiama pirmąjį spalio sekmadienį. Tačiau 1994 m. buvo paskelbta Pasaulinė mokytojų diena, kurios data – spalio 5 d.Šią dieną sveikinami mokytojai. Mokyklose rengiamos įvairios šventės, pobūviai ir koncertai. Mokiniai mokytojams dovanoja gėlių puokštes, dažnai su atviruka..
0 414
Ar gerdami šiltą gėrimą iš termosinio puodelio stebėjote naktinį dangų? Ar atpažįstate savo žvaigždyną? O gal jį būtų daug lengviau atrasti, jei būtų išgraviruotas ant jūsų mėgstamo puodelio?  Žvaigždynas – grupė žvaigždžių, tarpusavyje vizualiai susijusių tam tikra konfigūracija. Nors trimatėje kos..
Aurimas 0 374
Šv. Valentinas (lot. Valentinus m. 269 m.) – vienas iš trijų Romos kankinių ir Romos šventųjų. Manoma, kad Valentinas buvo krikščionių vyskupas ir kunigas. Romos katalikų bažnyčioje iki 1969 m. Šv. Valentino diena buvo švenčiama vasario 14 d. Kankinio Valentino gimimo diena bei metai nėra žinomi, ta..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)