Graviruoti.lt
Graviruoti.lt
Prekių filtras
Krepšelis

Victorinox kišeniniai peiliai

„Victorinox” praktiški ir funkcionalūs kišeniniai universalūs įnagiai tampa nepamainomais įvairiose gyvenimo situacijose. Nors didelė dalis pagaminamų peilių parduodama visiems, „Victorinox” peiliai taip pat yra ir daugelio kariuomenių ginkluotėje. Kiekvienam Šveicarijos karinių pajėgų šauktiniui pradedant tarnybą įteikiamas kareivio peilis. „Victorinox” taip pat yra standartinėje NATO ekipiruotėje – beje, ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos armijos.

„Victorinox” peiliai sėkmingai įrodė savo vertę daugelyje ekspedicijų: Šiaurės ašigalio arkties ledynuose, aukščiausioje žemės viršukalnėje Evereste, tropiniuose Amazonės miškuose ir netgi kosmose, būdami standartinėje JAV erdvėlaivių ekipiruotėje. „Victorinox” peiliai demonstruojami Niujorko Šiuolaikinio meno muziejaus ir Miuncheno valstybinio taikomojo meno muziejaus ekspozicijose kaip nepriekaištingo dizaino pavyzdžiai.

Universalumo ir patvarumo dėka „Victorinox” peiliai yra iš tiesų funkcionali dovana. Jeigu įteikėte paženklintą „Victorinox” Šveicarijos kariuomenės peilį, jus tikrai prisimins.

Kišeninis peiliukas iš išskirtinės kolekcijos su riešutmedžio korpusu.Ilgis sulenkto: 85 mm    Fiksuojama geležtė    Dildė nagams su panagių krapštuku    Skardinių atidarytuvas / smulkus atsuktuvas    Butelių atidarytuvas / atsuktuvas / vie..
39,99€
Be PVM:33,05€
Į krepšelį
Victorinox kišeninis peilis EvoWood 17Kišeninis peiliukas iš išskirtinės kolekcijos su riešutmedžio korpusu.Ilgis sulenkto: 85 mm Fiksuojama geležtėDildė nagams su panagių krapštukuKonservų atidarytuvas / smulkus atsuktuvasKamščiatraukisSmaigas su skyle siūluiPjūklasAtidarytuvas / atsuktuvasŽirklėsŽ..
55,99€
Be PVM:46,27€
Užsakoma prekė
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)
Filtruoti