Prekių spalva (atspalvis) gali skirtis nuo matomų nuotraukose dėl Jūsų kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų. Rankų darbo gaminiai gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų nuotraukų.

Reklaminė vėliava įstriža apačia

Prieinamumas:
iki 5-15 darbo dienų
Prekės kodas:
RVP004
Kaina
0.01
Be mokesčių: 0.01€

Plunksnos formos reklaminė vėliava su įstriža apačia, tinkama naudoti tiek viduje tiek lauke. Vėliavos stiebas yra lengvai surenkamas, todėl vėliavą patogu transportuoti.

Siūlome rinktis reklaminės vėliavos komplektą:

vėliava + stiebas 

Papildomai galite įsigyti:


Standart stiebas -  skirtas naudoti su vadinamaisiais beach-flag/winder. Pagamintas iš aliuminio ir stiklo pluošto. Viršuje esantis elementas pagamintas iš lankstaus stiklo pluošto, todėl vėliavos stiebas gali kurti įvairių formų vėliavas. Kiekvienas stiebas parduodamas su kabliu įtempimo virvei ir poliesteriniu maišeliu. Pasirinktinai galima  įsigyti Premium krepšį. Stiebas skirtas naudoti prie nestiprių vėjų. Rekomenduojame naudoti esant vėjo greičiui iki 13 m/s. 

PRO vėliavos stiebas išsiskiria jo gamybai naudojamų medžiagų kokybe. Jis buvo pilnai pagamintas iš lankstaus stiklo pluošto. Stiklo pluoštas yra labai lankstus, todėl vėliavos stiebas tampa patvaresnis ir leidžia gauti daugiau vėliavų formų. PRO stiebas winder tipo reklaminėms vėliavoms atlaikys stipresnius vėjus ir didesnį įtempimą montuojant vėliavą.

Vėliavos maketu pasirūpintumėme mes, tiesiog prisekite logotipą (ar kitus turimus failus) failų pasirinkimo lauke, o komentaro lauke parašykite savo pageidavimus.
Mes su Jumis susisieksime ir pateiksime dizaino pasiūlymą (jei reikalingi sudėtingesni darbai, gali būti taikomas papildomas mokestis).

Vėliava pagaminta sublimaciniu būdu.
Vėliavos audinys - 100% poliesteris
Svoris ~ 110gr/m2
Vėliava apsiūta dviguba siūle aplink visą perimetrą. Sustiprinta tvirtinimo kraštinė.

Pagaminame per 10 darbo dienų.

Galimi pasirinkimai


Visada esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, telefonu +370 678 75705 ar rašykite info@lasegra.lt

  • Jei pasirinktos prekės prieinamumas - "Turime", užsakymą atliksime iki 5 darbo dienų.
  • Jei pasirinktos prekės prieinamumas - “Užsakoma prekė”, su Jumis susisieksime dėl pristatymo terminų. Užsakymą APMOKĖKITE po mūsų patvirtinimo apie prekės pristatymą.

Gamybos terminas skaičiuojasi po apmokėjimo. Užsakant didesnius kiekius kaina mažėja.

Neseniai žiūrėtos prekės