UA-30253364-1

Mielas Kliente,
Lietuvos paštas perspėja
jei pageidaujate, kad siuntos pasiektų dar iki žiemos švenčių, jas reiktų išsiųsti iki gruodžio 19 dienos.

SIUNTŲ PRISTATYMAS ŠVENTINIU LAIKOTARPIU:
Gruodžio 22 d. surinktos siuntos į pašto skyrius bus pristatomos nuo gruodžio 28 d.;
Gruodžio 29 d. surinktos siuntos – nuo sausio 3 d.

Kai prekės būklė - SANDĖLYJE. Užsakymą pristatome po apmokėjimo per 2-4 darbo dienas į artimiausią "Lietuvos pašto" skyrių (pagal nurodytą pašto kodą). Paslaugos kaina - 3 €
Arba po apmokėjimo per 1-2 darbo dienas gaukite prekes į namus. Paslaugos kaina - 6 €
Kai prekės būklė - UŽSAKOMA PREKĖ. Prieš patvirtindami užsakymą per 1-2 darbo dienas susisieksime ir patikslinsime preliminarų pristatymo terminą.

Mechaniniu kompiuterizuotu graveriu su deimantine adata išraižysime ar iškalinėsime tekstą, grafinį vaizdą, nuotrauką.
Deimanto ženklinimo technologija užtikrina didelį tikslumą, aukštą foto kokybę, bei gilų įrėžimą ar įkalimą į metalą, tai sukuria aiškų, bei nenublunkantį vaizdą ant gaminio. Idealiai tinka personalizuoti metalinius gaminius, papuošalus, žiebtuvėlius, mobiliuosius telefonus, medalius, vardines plokšteles, raktų pakabučius, vizitinių dėklus, medalionus ir kitus suvenyrus su nuotraukomis, inicialais ar kitu tekstu.
Graviravimas ant daugelio metalų (aukso, sidabro, vario, platinos, aliuminio, nerūdijančio plieno).
Gilus graviravimas - ilgalaikis rezultatas. Aukšta kokybė ir rezoliucija.
Foto graviravimas - graviravimo technologija, kuri sugeba graviruoti nuotrauką, paveikslėlį, grafiką. Ši technologija tai leidžia įgyvendinti per 15 - 20 minučių. Pasirinktą Jūsų nuotrauką mes paversime nesenstančia atminimo dovana, kurią brangins Jūsų artimasis visą gyvenimą! Jums reikia tik išsirinkti nuotrauką skaitmeniniame formate ir mes išgraviruosime ją ant Jūsų pasirinkto gaminio. Svarbiausia, kad graviravimo paviršius būtų plokščias ir lygus.